Przepraszam!

Bardzo przepraszam wszystkich za "nachalne forsowanie kultury żydowskiej i żydowskiego punktu widzenia":
- Trwające u nas od dziesięciu lat, lekko licząc, nachalne forsowanie kultury żydowskiej i żydowskiego punktu widzenia staje się już nie do zniesienia! - woła gość audycji [Radia M.]. - Przynajmniej dla mnie, Bogusława Wolniewicza. Ta nachalność musi przecież wzbudzić reakcje i sprzeciwy, tak jak ten mój w tej chwili! Ale ufam, że ja nie jestem jedyny w Polsce, którego to razi.
I dalej: - I tutaj rodzi się we mnie drugie pytanie: czy ci promotorzy judeizacji Polski tego nie rozumieją? Czy ich tak zaślepia hucpa? Czy może przeciwnie - rozumieją bardzo dobrze - tego właśnie chcą. Chcą nas sprowokować, by potem móc ryczeć na cały świat o polskim antysemityzmie, polskich obozach zagłady! W wiadomym celu.
Obiecuje skruchę i poprawę... Przepraszam za hucpę...

A swoja drogą, czy używanie tak perfidnego żydowskiego słowa (hucpa) w polszczyźnie nie jest przejawem judaizacji właśnie? Prof. Wolniewicz jest zatem albo podstępnym, skrytym judaizatorem, albo jest już do szpiku kości zjudaizowany.
W grudniu pan prezydent ostentacyjnie wprowadził w Polsce świętowanie żydowskiego święta Chanuki.
Pewnie zamiast Trzech Króli...

Podobne posty2 comments:

4 lutego 2009 08:36 Anonimowy pisze...

Wszystko rozumiem tylko dlaczego od 10 lat? Ja poszedłbym dalej, ci wstrętni Żydzi w osobie Żyda Jezusa i jego matki Żydówki Marii (zwanej tez Maryją) kazali przyjąć temu wspaniałemu narodowi chrzest, przed czym ten bronił się i tak długo. A później kazali wstąpić do UE.

4 lutego 2009 14:21 jakow pisze...

Racja!
Królową Polski też przecież jest żydówka. Która jest przecież także patronką wspomnianego Radia!!!

Prześlij komentarz